Druhý stupeň

Běžná výuka druhého stupně probíhá na hlavní budově školy. Klasická výuka je pravidelně obohacována o projektové dny, exkurze, besedy, kulturně a výchovně vzdělávací akce, sportovní dny a mnohé další. Na druhém stupni funguje žákovský parlament.

Cílem výchovně vzdělávacího procesu na druhém stupni je dosažení cíle - profilu absolventa školy daného Koncepcí dalšího rozvoje školy. 

Seznam učitelů

SŠŘS Mgr. Simona Škaroupková

Mgr. Simona Škaroupková

Třídní učitelka 6. A, kariérová poradkyně
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Barbora Krejčí

Mgr. Barbora Krejčí

Třídní učitelka 6. B
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Erika Konvalinová

Mgr. Erika Konvalinová

Třídní učitelka 6. C
Konzultační hodiny:
SŠŘS Bc. Michaela Mouchová

Bc. Michaela Mouchová

Třídní učitelka 6. D
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Monika Tomaštíková

Mgr. Monika Tomaštíková

Třídní učitelka 7. A
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Kateřina Tripalová

Mgr. Kateřina Tripalová

Třídní učitelka 7. B, výchovná poradkyně pro druhý stupeň
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Jarmila Olejníková

Mgr. Jarmila Olejníková

Třídní učitelka 7. C
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Veronika Kelčová

Mgr. Veronika Kelčová

Třídní učitelka 7. D
Konzultační hodiny:
SŠŘS Vítězslav Minařík

Vítězslav Minařík

Třídní učitel 8. A
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Petra Moravcová

Mgr. Petra Moravcová

Třídní učitelka 8. B
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Michaela Skopalová

Mgr. Michaela Skopalová

Třídní učitelka 8. C
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Ivo Stibůrek

Mgr. Ivo Stibůrek

Třídní učitel 9. A
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Petr Konečný

Mgr. Petr Konečný

Třídní učitel 9. B
Dle domluvy 602965011
SŠŘS Mgr. Petra Lacinová

Mgr. Petra Lacinová

Třídní učitelka 9. C
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Jana Sovišová

Mgr. Jana Sovišová

Třídní učitelka 9. D
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Petr Štraus

Mgr. Petr Štraus

Netřídní učitel
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Milan Škorpík

Mgr. Milan Škorpík

Netřídní učitel
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Andrea Čepová

Mgr. Andrea Čepová

Netřídní učitelka
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Yvetta Krejčová

Mgr. Yvetta Krejčová

Netřídní učitelka
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Markéta Lengálová

Mgr. Markéta Lengálová

Netřídní učitelka
Konzultační hodiny:
SŠŘS Mgr. Zuzana Urbancová

Mgr. Zuzana Urbancová

Netřídní učitelka
SŠŘS Mgr. Martin Moravec

Mgr. Martin Moravec

Netřídní učitel
SŠŘS Bc. Tereza Paterová

Bc. Tereza Paterová

Netřídní učitelka
SŠŘS Mgr. Marie Hošpesová

Mgr. Marie Hošpesová

Zástupkyně ředitele
SŠŘS PaedDr.  Pavel Trulík

PaedDr. Pavel Trulík

Ředitel školy

Zájmové kroužky 2022/2023

Druhý stupeň

NÁZEV TERMÍN ROČNÍK UČEBNA VEDOUCÍ KROUŽKU KAPACITA
Německý jazyk nepovinný Úterý 7.00 - 7.45 9. tř. dle domluvy Mgr. Konvalinová Erika dle přihlášek
Chovatelství Čtvrtek 13:45-14:30 6. - 9. tř. Mgr. Moravcová, Mgr. Olejníková 10
Košíková Pondělí 7.00-7.45 6. - 9. tř. Tělocvična Mgr. Škorpík Milan 15
Florbal Úterý 6:55-7:45 6. - 9. tř. Tělocvična Mgr. Štraus Petr
Kopaná Pátek 6:55-7:45 6. - 9. tř. Tělocvična Mgr. Štraus Petr
Lední hokej Úterý 15:45-16:30 zimní stadion Mgr. Petr Konečný hokejisté 8. 9. tříd
Kroužek přírodovědných badatelů Středa 14.00 - 14.45 6. - 7. tř. Přírodovědná učebna Mgr. Olejníková 10
Kroužek přírodovědných badatelů Dle domluvy 9. tř. Dle domluvy Mgr. Olejníková 10
Comenius Středa 14.00 - 14.45 8. 9. tř. Chemie a fyzika Mgr. Urbancová Zuzana 10
Pěstování rostlin Čtvrtek 14.00-14.45 6. - 9. tř. Skleník Mgr. Ivo Stibůrek 10
Programování a konstruování s 3D tiskem Dle domluvy Učebna informatiky Minařík Vítězslav
Cambridge KET (úroveň A2) Středa 7.00 - 7.45 7. 8. tř. Dle domluvy Mgr. Martin Moravec
Cambridge Flyers Středa 13.50 - 14.35 6. tř. Dle domluvy Mgr. Markéta Lengálova 15
Cambridge PET (úroveň B1) Termín bude upřesněn 8. 9. tř. Dle domluvy Mgr. Kelčová Veronika 15
Šikovné ruce Pondělí 6. - 9. tř. 6. C Mgr. Sovišová, Mgr. Konvalinová
Speciální výtvarné techniky Lichá středa 14.00-15.30 6. -9. tř. Učebna VV Mgr. Andrea Čepová 10
Příprava na přijímací zkoušky M Středa 7.00 - 7.50 9. C 9. C Mgr. Lacinová Petra
Příprava na přijímací zkoušky M Čtvrtek 14.00 - 14.45 9. B 9. B Mgr. Lacinoá Petra
Příprava na přijímací zkoušky M Pátek 7.10 - 7.55 9. A 9. A Mgr. Tomaštíková Monika
Konverzace z německého jazyka Úterý 8. tř. Dle domluvy Bc. Mouchová Michaela
Příprava na příjímací zkoušky M Čtvrtek 7.00 - 7.50 9. D Dle domluvy Minařík Vítězslav
Příprava na přijímací zkoušky z ČJ Pátek 7.00 - 7.45 9. B 9. B Mgr. Škaroupková Simona
Příprava na přijímací zkoušky z ČJ Čtvrtek 7.00 - 7.45 9. C 9. C Mgr. Škaroupková Simona