Druhý stupeň

Běžná výuka druhého stupně probíhá na hlavní budově školy. Klasická výuka je pravidelně obohacována o projektové dny, exkurze, besedy, kulturně a výchovně vzdělávací akce, sportovní dny a mnohé další. Na druhém stupni funguje žákovský parlament.

Cílem výchovně vzdělávacího procesu na druhém stupni je dosažení cíle - profilu absolventa školy daného Koncepcí dalšího rozvoje školy. 

Seznam učitelů

SŠŘS Mgr. Petra Lacinová

Mgr. Petra Lacinová

Třídní učitelka 6. A
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Yvetta Krejčová

Mgr. Yvetta Krejčová

Třídní učitelka 6. B
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Markéta Lengálová

Mgr. Markéta Lengálová

Třídní učitelka 6. C
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Martin Moravec

Mgr. Martin Moravec

Třídní učitel 7. A
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Barbora Krejčí

Mgr. Barbora Krejčí

Třídní učitelka 7. B
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Erika Budná

Mgr. Erika Budná

Třídní učitelka 7. C
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Michaela Mouchová

Mgr. Michaela Mouchová

Třídní učitelka 7. D
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Monika Tomaštíková

Mgr. Monika Tomaštíková

Třídní učitelka 8. A
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Jarmila Olejníková

Mgr. Jarmila Olejníková

Třídní učitelka 8. C
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Veronika Kelčová

Mgr. Veronika Kelčová

Třídní učitelka 8. D
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Vítězslav Minařík

Vítězslav Minařík

Třídní učitel 9. A
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Petra Moravcová

Mgr. Petra Moravcová

Třídní učitelka 9. B
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Michaela Skopalová

Mgr. Michaela Skopalová

Třídní učitelka 9. C
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Petr Konečný

Mgr. Petr Konečný

Netřídní učitel
Konzultační hodiny: dle domluvy 602965011
SŠŘS Mgr. Milan Škorpík

Mgr. Milan Škorpík

Netřídní učitel
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Petr Štraus

Mgr. Petr Štraus

Netřídní učitel
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Marie Hošpesová

Mgr. Marie Hošpesová

Zástupkyně ředitele
Třídní učitelka 8. B
SŠŘS PaedDr.  Pavel Trulík

PaedDr. Pavel Trulík

Netřídní učitel
SŠŘS Bc. Kristýna Pirožková

Bc. Kristýna Pirožková

Netřídní učitelka
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Bc. Tomáš Polák

Bc. Tomáš Polák

Netřídní učitel
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Eva Staňková

Mgr. Eva Staňková

Netřídní učitelka
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Mgr. Kateřina Uhrinová

Mgr. Kateřina Uhrinová

Netřídní učitelka
Konzultační hodiny: dle domluvy
SŠŘS Veronika Malečková

Veronika Malečková

Asistentka pedagoga 6. B
SŠŘS Hana Fojtáchová

Hana Fojtáchová

Asistentka pedagoga 8. D
SŠŘS Michaela Čechová

Michaela Čechová

Asistentka pedagoga 9. C
SŠŘS Mgr. Simona Škaroupková

Mgr. Simona Škaroupková

Ředitelka školy

Zájmové kroužky 2022/2023

Druhý stupeň

NÁZEV TERMÍN ROČNÍK UČEBNA VEDOUCÍ KROUŽKU KAPACITA
Příprava na přijímací zkoušky z M středa 7.00 9. B dle domluvy Mgr. Lacinová P.
Příprava na přijímací zkoušky z M čtvrtek 7.05 - 7.50 9. A dle domluvy Minařík V.
Kroužek matematiky úterý 7.00 8. B 8. B Bc. Pirožková Kristýna
Německý jazyk úterý 13.40 dle domluvy Mgr. Krejčí B.
Německý jazyk úterý 7.00 9. třídy dle domluvy Mgr. Mouchová M. přihlášení žáci
Přírodovědní badatelé blokově dle domluvy 6. - 9. třídy přírodopis Mgr. Olejníková J. 30
Přírodní vědy v pokusech blokově dle domluvy 6. - 9. třídy chemie a fyzika Mgr. Olejníková J. 30
Cambridge - Flyers středa 13.50 - 14.35 6. třídy dle domluvy Mgr. Lengálová M. 15
Breakdance pátek 7.00 - 7.45 6. - 9. třídy tělocvična Bc. Polák T.
Cambridge KEY (A2) dle domluvy 7. třídy dle domluvy Moravec M. 15
Cambridge PRELIMINARY (B1) dle domluvy 8. třídy dle domluvy Mgr. Kelčová V. 15
Basketbal pondělí 7.00 - 7.40 6. - 9. třídy tělocvična Mgr. Škorpík M.
Sportovní hry úterý 7.00 - 7.40 6. - 9. třídy tělocvična Mgr. Štraus P.
Lední hokej pondělí 15.45 - 16.30 8. 9. třídy zimní stadion Mgr. Konečný P. hokejisté
Šikovné ruce sudý čtvrtek 14.00 - 15.00 6. - 9. třídy učebna 7. C Mgr. Budná E. Fojtáchová H. 8
Chovatelství středa 13.40 - 14.25 6. - 9. třídy přírodopis Mgr. Moravcová P. 10
3. D tisk pondělí 14.10 - 15.10 6. - 9. třídy informatika Minařík V. 10