Mateřská škola

MŠ Pramínek je dvoutřídní mateřská škola s kapacitou 56 dětí. První třída nese název Rákosníčci, kde je paní  učitelka Markétka s paní učitelkou Moničkou a 26 dětí. Druhá třída má název Vodníčci, zde je paní učitelka Monička s paní učitelkou Yvonkou a 18 dětí. V mateřské škole probíhá vzdělávání v souladu se Školním vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání Putování s Pramínkem, díky kterému se děti vzdělávají ve všech pěti vzdělávacích oblastech, naplňovanými v jednotlivých činnostech souvisle a vyváženě, které směřují k osvojování si pěti klíčových kompetencí pro etapu předškolního vzdělávání.

Během roku nás čeká spousta divadelních i hudebních představení, besídek, tvořivých dílen a dalších zajímavých akcí.

Těšíme se na Vás

Co potřebují děti do MŠ

Tričko krátký/dlouhý rukáv

Lehké tepláky, kraťasy, legíny, zástěrka, sukně

Oblečení na zahradu (podle ročního období)

Kompletní náhradní oblečení pro případ zašpinění (včetně ponožek a spodního prádla)

Pyžamo

Bačkory (ne pantofle)

Boty na školní zahradu

Hrneček na pití (z umělé hmoty)

Prosíme, aby byly všechny věci podepsané.

Informace o povinném předškolním vzdělávání