Vánoční Znojmo 2021

Poslední školní den v roce 2021 jsme se rozhodli strávit v našem krásně vánočně vyzdobeném městě Znojmě. Mrazivé a slunečné ráno předpovídalo příjemnou procházku s plněním matematických slovních úkolů ze života. Obdivovali jsme také vánoční výzdobu ve městě, prohlédli jsme si vánoční stromečky ostatních škol na Obrokové ulici, pojmenovali jsme znojemská náměstí a podpořili jsme místní prodejce nákupem vánočních suvenýrů. Dětský punč, párek v rohlíku, hranolky a pizza, to všechno nás nejen příjemně zahřálo, ale také jsme si moc pochutnali. Tři hodiny chůze bez zastavení nás natolik unavily, že jsme 20 minut před koncem vyučování využili ve škole k odpočinku a masáži unavených chodidel, které dětem až profesionálně namasírovala Gábinka.

Přejeme všem krásné Vánoce a zdraví v roce 2022!

Marcela Přibylová, Petra Podsedníková a děti ze 4. C