Vánoční pečení v 1. A

V tomto předvánočním čase se chodby naší školy rozvoněly vůní perníčků. Tentokrát nepekli velcí sedmáci, kteří tuhle činnost mají v rámci předmětu Příprava pokrmů, ale s pečením se zdatně popasovali naši nejmenší. A dařilo se jim přinejmenším stejně dobře jako těm velkým. Jen těsto jim paní učitelka připravila předem, válení, pečení a zdobení už zvládli sami. Žáci pracovali ve skupinkách, vzorně se střídali v jednotlivých činnostech, dokonce si zvládli po sobě i uklidit a umýt nádobí. Radost byla veliká, když paní učitelka vyndala upečené stromečky, rohlíčky a figurky z trouby a rozdala zdobicí sáčky s bílou čokoládou. Malí kuchaři sice trošku ulizovali, většinu polevy se jim ale podařilo nanést na perníčky, které pak s pýchou donesli domů ukázat rodičům.

Poděkování patří také paní asistentce Mikelové za pomoc s organizací této akce.

Děti z 1. A a paní učitelka