KASKADA RACE 2021

V pátek 1.10. 2021 se konal druhý ročník závodu KASKADA RACE. Běželo se na Vranovské pláži a pro závodníky bylo na trati dlouhé cca 1 km připraveno 11 překážek. Soutěžilo se jak v závodě týmů, tak i v jednotlivcích.

V kategorii 8.a 9. třída jsme byli ještě velmi úspěšní. Tým chlapců z devátých tříd ve složení Stibůrek, Bačák, Raška, Novotný a Katerinec si doběhl pro první místo! Tento jejich výkon byl podtržen třetím místem našich převážně osmáků - Beroun, Solař, Pokora, Pavelčík a Jakeš.

Dominanci našich žáků v závodu potvrdilo vyhlášení individuálních cen. Matěj Stibůrek se stal nejrychlejším chlapcem. Markéta Navrkalová se stala nejrychlejší dívkou a dokázala tak obhájit své loňské vítězství.

Všem závodníkům gratulujeme k absolvování náročné tratě a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Petr Štraus