První školní výlet

Děti z 1. B a 1. C se nemohly dočkat dnešního rána, kdy vyrazí na svůj první školní výlet. Na jízdu turistickým vláčkem se těšil opravdu každý. Pár minut napětí, jestli vláček skutečně přijede, vystřídalo nadšení a radost z okružní jízdy Znojmem. Dojeli jsme až k Louckému klášteru, kde se kamarádi z obou tříd rozešli, popřáli si krásný den a mnoho zážitků.

A že jich bylo! Nejdřív ale svačina, poněvadž nám už pořádně vyhládlo a také abychom načerpali síly. Vydali jsme se kolem řeky Dyje směrem k Vodáckému centru. Cestou jsme si nejen povídali, hráli různé hry, ale také jsme se osvěžili zmrzlinou. Na tu všichni v tomto parném dni měli moc velkou chuť.

Sluníčka bylo víc než dost! Dnes nám opravdu pořádně hřálo, a tak jsme se vydali do Gránického údolí. Pod stromy nám bylo fajn, ani se nám nechtělo odejít.

Ale všechno krásné jednou končí, tak končí i náš první školní výlet. Nejsme smutní, poněvadž už nyní se těšíme do druhé třídy, vstříc novému poznání, vstříc novým dobrodružstvím.

Krásné prázdniny!

Děti z 1. B a 1. C