Sportovní den v 1. B

Ve škole nás baví hodně věcí, ale tělocvik doslova milujeme. Letos jsme si školní sportování nemohli užít po celý rok, a tak jsme uspořádali malé třídní sportovní zápolení uprostřed přírody celé dnešní dopoledne.

Soutěžili jsme v běhu, házeli míčkem do dálky, překonávali přírodní překážky a hráli vybíjenou. Nejvíce nám dal zabrat běh ve dvojicích, které měly svázané nohy šátkem. K úspěšnému dosažení cíle bylo zapotřebí nejen hbitosti a rychlosti, ale i schopnosti vzájemně se domluvit a vymyslet chytrou taktiku.

Všichni jsme se podporovali a fandili, udělali něco pro své tělo, ale i utužili kolektiv a projevili radost z pohybu.

Za velkou snahu a pěkné sportovní chování si sportovci odnesli sladkou odměnu a diplomy.

Sportovci z 1. B a Martina Mahdalová