Batikování v 9. B očima kluků a očima holek

Za kluky: Matyáš Verčimák a Roman Kulíšek

Dne 2.6. se stala mimořádné událost, kterou jsem ve škole nikdy nezažil. Žáci 9. B spolupracovali na batikování triček. Žádnému učiteli se doposud nepovedlo přimět naši třídu bez problémů spolupracovat.

Když jsme s klukama batikovali, tak se nám povedlo zašpinit od barvy vše, co jen šlo. Ale naštěstí to šlo lehce dolů.

Celé batikování byla zábava a strašně rychle to uteklo. Myslíme si, že se naše trička velice povedla, pokud se nepodíváte na trička holek.

Kdybychom měli možnost si akci zopakovat, tak neváháme a jdeme do toho.

Děkujeme paní učitelce Hošpesové, že nám tento zážitek umožnila.

Za holky: Veronika Kvapilová a Markéta Urbanová

2.6. jsme se s paní učitelkou Hošpesovou v rámci popisu pracovního popisu vydali do školní kuchyňky batikovat.

Rozdělili jsme se do menších skupinek a zábava mohla začít. Trička jsem si pracně obarvili a pak přišla méně zábavná část – úklid. Zbytek školního dne jsme jen netrpělivě čekali, až trička uschnou. Odpočinek od standardní výuky si všichni žáci užili a trička se nám povedla.