Den dětí a pasování na čtenáře v 1. D

Poslední měsíc v první třídě, který je ve znamení projektu Překvapení, je tu. Každý týden nás čeká jedno překvapení, ale teď jsme zažili dokonce dvě radostné akce za dva dny.

Den dětí jsme společně s maminkou jednoho našeho spolužáka oslavili v překrásné přírodě národního parku, kterou jsme si vychutnali tím nejlepším pohledem – z koňského hřbetu. Mnozí z nás jeli na koni poprvé v životě a díky ochotě rodičů z 1. D věřím, že to nebylo naposledy.

Druhý den následovalo překvapení – Pasování na čtenáře. Do školy přijel sám Král knih a každého šikovného školáka pasoval na čtenáře, věnoval mu pamětní list, knihu a dárkový poukaz do knihovny. Nyní je to oficiální, jsme opravdu školáci – nejlepší skoro druháci.

Děkujeme všem rodičům i vedení školy za umožnění zorganizování těchto aktivit. Byl to opravdu skvělý začátek posledního měsíce v 1. D.

Petra Fialová a paní asistentka