Kamarádi v přírodě

Dnešní den si děti z 1. A a 1. C opravdu užily. Hned ráno jsme se domluvili se sluníčkem, aby nám svítilo na cestu do Národního parku Podyjí. Nejdříve vyrazily děti z 1. C. Značily cestu, schovávaly do tajemných skrýší úkoly pro své kamarády z 1. A, kteří jim šli v patách. Děti rozluštily nelehké hádanky, poznávaly dravé ptáky, pozorovaly zvířátka i květiny, z přírodnin vytvářily nejen svá jména, ale i domečky pro zvířátka.

Dětí už ví, jak zachránit kamaráda, jak ho společnými silami dopravit do bezpečí. A od toho opravdoví kamarádi jsou! Kamarád je ten, na kterého se mohu spolehnout, kdo mi pomůže. Je to ten, který je tady vždy pro mě se svým milým úsměvem a otevřeným srdíčkem.

Všem kamarádům přejeme krásný den dětí!

Kamarádi z 1. A a 1. C, paní učitelky a paní asistentky