Překvapení v 1. B

Samá rozzářená kukadla byla vidět pondělní ráno v naší třídě. Protože v neděli byla první adventní neděle, čekalo na děti obrovské překvapení v podobě adventního kalendáře, který vyrobily nadšené maminky dětí z naší třídy. Svátečně vyzdobená třída, zapálená první svíce na adventním věnci, klid, pohoda a společné povídání o adventu a jeho zvycích. To vše jsme si pěkně užili. S napětím a nedočkavostí, která je dětem vlastní, jsme si přečetli dopis od rodičů, který nám ke kalendáři přiložili, a zítra se již těšíme, že otevřeme první balíček s číslem 1.

Cením si aktivního přístupu rodičů a snahu udělat pro děti něco hezkého, protože právě společné zážitky budou děti spojovat a prohlubovat jejich vzájemné přátelství.

Velké díky patří všem rodičům a největší poděkování míří k hlavním organizátorkám paní Štolové a Vodicové. Dnes musím pochválit všechny děti za opravdu vzorné chování.

Martina Mahdalová a děti