Autorské čtení 2020

V současné době je dobrých zpráv málo, přesto se jedna objevila. Vzhledem k situaci na jaře byly teď s půlročním zpožděním vyhlášeny výsledky literární soutěže Autorské čtení žáků ZŠ a studentů středních a učňovských škol 2020, tedy soutěže každoročně organizované Městskou knihovnou ve Znojmě. Každoročně s napětím čekáme, jestli si naše práce zaslouží nějaké ocenění. A i letos jsme se dočkali! Čestné uznání za svoji práci „Můj čas s knížkou v kadibudce“ si odnesl Jakub Soviš z 8. C. A další čestné uznání jsme získali za kolektivní dílo autorů z loňské 9. A a 7. B. Poblahopřát osobně můžeme jen Kláře Poláškové a Karolíně Běhalové ze současné 8. B. Loňské deváťáky už na chodbách školy nepotkáváme, přesto bych alespoň na dálku chtěla poděkovat Martinu Horákovi, Adamu Kloudovi a Antonínu Navrkalovi. Děkujeme všem za autorskou činnost, a pokud nám to situace dovolí, budeme literárně tvořit i nadále.

Jana Sovišová