Kaskada Race

V pátek 2.10. 2020 se uskutečnil historicky první překážkový závod Kaskada Race. Běželo se na Vranovské pláži a pro závodníky bylo na trati dlouhé cca 2 km připraveno 10 překážek. Soutěžilo se jak v závodě týmů tak i v jednotlivcích. V kategorii 6.a 7. třída naši žáci (Beroun, Solař, Cejpek, Matoušková a Lavingerová) vybojovali krásné první místo!!

V kategorii 8.a 9.třída jsme byli ještě úspěšnější. Tým 9. A ( Bodanský, Lichevník, Málek, Pokorný a Nečas) si doběhl pro první místo!! Tento jejich výkon byl podtržen třetím místem žáků z 8. D ( Navrkalová, Holinská, Jaskula, Veselý a Voldřich), kteří si ze závodu odnesli i individuální ceny. Marek Voldřich se stal absolutním vítězem jednotlivců a Markéta Navrkalová se stala nejrychlejší dívkou.

Všem závodníkům gratulujeme k absolvování náročné tratě a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Petr Štraus