NO PROBLLAMA, NO DRAMA

Žádný problém, žádné drama. Lama je zvíře se vzrůstající oblibou u dětí. Je nejen krásná, ale i učenlivá a zvídavá. Stejně, jako Mexičané ze 3. C. Typickým zvířátkem Mexika je právě ona. Proto si děti moc přály nějaké lamy vyrobit. Díky ochotnému tatínkovi od nás ze třídy jsme dostali možnost vyzkoušet si netradiční techniku výroby z modelovací hmoty, která je zdravotně nezávadná a vytvořená z kukuřičného škrobu a jedlé sody. Po vyválení, vykrájení a upečení nám vznikly lamy, které poslouží na výzdobu naší třídy nebo jako ojedinělá hračka vlastní výroby. Děkujeme moc tatínkovi od Zorky, za přípravu perfektní modelovací hmoty a za dodávku originálních vytištěných vykrajovátek z 3D tiskárny. Moc nás to všechny bavilo.

Marcela Přibylová, Petra Podsedníková a děti ze 3. C