Pochvala žákům 5. A

Pochvala za pohotové a správné jednání patří žákům 5. A Štěpánu Molíkovi, Terezii Bulínové, Jaromíru Šperlínovi a Adamu Kučerovi. Při odpoledním pobytu venku našli v terénu pohozené injekční stříkačky. Zachovali se přesně tak, jak jim říkali policisté v rámci preventivních programů, které proběhly v naší škole a třídnických hodinách, kde si problematiku často připomínáme.Zavolali policii, představili se, popsali místo nálezu a samozřejmě věděli, že se infekčního materiálu nesmějí dotýkat. Poté ještě zavolali paní učitelce, aby je při jednání s policií podpořila. Paní učitelka s nimi počkala do příjezdu policejní hlídky, která zajistila a odvezla kontaminovaný materiál. Naše okolí je zase o něco bezpečnější.

Veronika Kadlčíková