Recitační soutěž po roce

V úterý 10. 3. se jako každoročně konalo školní kolo recitační soutěže. V letošním roce se přihlásilo 47 recitátorů z 1. - 5. tříd Soutěžilo se ve dvou kategoriích, jako nesoutěžní kategorie se předvedli i naši prvňáčci. Úroveň byla vysoká zejména ve 2. kategorii, kde žáci 4. - 5. tříd  předvedli obdivuhodné výkony. Porota měla úkol nelehký, nakonec přece jen vybrala vítěze.

 

I. kategorie

1. místo: Václav Votava 3. C

2. místo: Aneta Lazárková  3. A

3. místo Lukáš Navrkal 2. C

 

II. kategorie

1. místo: Šimon Štaffa  5. B

2. místo: Tereza Širůčková  4. A

3. místo:  Nina Nekvasilová  5. B

 

Všem recitátorům děkujeme za přípravu a účast v soutěži, výhercům gratulujeme a postupujícím z prvních dvou míst v každé kategorii přejeme hodně úspěchů v okresním kole, o jehož konání budeme všechny informovat.

 

Sylva Česneková, Veronika Kadlčíková