Okresní přebor v košíkové

Ve čtvrtek dne 5. března 2020 se starší chlapci z naší školy zúčastnili okresního přeboru v košíkové. Tato soutěž se konala ve sportovní hale ve Znojmě a přišlo si zahrát celkem 10 družstev. Chlapci byli rozlosováni do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. Vítězové se potom utkali o celkové prvenství, druzí ve skupinách o třetí a čtvrté místo a třetí ve skupinách o celkové páté a šesté místo. V naší skupině jsme 2 utkání vyhráli a jedno prohráli, ale díky skóre jsme postoupili do finále. Ve finále jsme po velikém boji podlehli chlapcům ze ZŠ ulice Mládeže. A druhé místo je určitě krásný výsledek.

Kdo nás reprezentoval?

8. A - Ondra Málek, Dominik Nečas, Tadeáš Lichevník, Jan Slaný, Josef Bodanský

9. A - Martin Svoboda, Jan Urban, David Přibil, Matyáš Pelech

9. B Bořek Konečný, Vít Rybníček, Šimon Kukla

Všem chlapcům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Milan Škorpík