Koncert v Lažánkách

V neděli 1. března 2020 se konal koncert našeho hudebního kroužku v Lažánkách u Veverské Bítýšky. Zavítali jsme tam do malebné vesničky okresu Brno - venkov. Na 50 hostů si přišlo zazpívat a poslechnout si písničky v podání Kateřinky Čírtkové ze 3. A, Frídy Oratorové ze 7. C a paní učitelky z 2. C. Za hodinu a půl svého vystoupení dokázala tato dvě děvčata probudit své vlohy, zahrát na cimbál, zazpívat mnoho písniček ze svého velkého repertoáru a potěšit moc milé publikum. Velké poděkování patří oběma děvčatům za krásný výkon a vzornou reprezentaci školy. Jejich rodičům moc děkuji za spolupráci a za to, že obětavě podporují děvčata při jejich cestě za hudbou. A pokud budete mít cestu tímto směrem, zastavte se v restauraci Orator, mají tam vynikající svíčkovou.

 

Marcela Přibylová