Sportovní dny ředitele školy

Dny 24. – 26. 6. se na naší škole nesly v duchu ,,Když nemůžeš, přidej víc!“.

Žáci 4. – 9. tříd byli rozdělení do tří kategorií a utkali se mezi sebou v míčových hrách (kopaná a vybíjená) a v atletických disciplínách (běh na 60, 600 a 800 m, skok do dálky a výšky, hod a štafetový běh). Všichni soutěžící předvedli skvělé výkony a bylo vidět, že se maximálně snažili, podporovali a třídy fungovaly jako jeden tým. Zároveň je nutno podotknout, že mnozí žáci překonali sami sebe a vylepšili si své dosavadní osobní atletické rekordy.

V pondělí, 24. 6.mezi sebou porovnali svoji tělesnou zdatnost žáci 4. a 5. tříd. Na prvním místě se umístila 5. B, na druhé pozici 5. A a krásné bronzové místo obsadila 4. B.

V úterý, 25. 6. se mezi sebou utkali žáci 6. a 7. tříd. Třetí místo obsadila třída 6. D, na stříbrné pozici se umístila 7. B a nejlepším týmem úterního klání se stala 7. A.

Ve středu, 26. 6. na školním hřišti měřily své síly 8. a 9. ročníky. Ačkoliv se výsledky všech zúčastněných tříd zpočátku jevily jako poměrně vyrovnané, nakonec se na zlaté pozici umístila 9. A, na místě druhém 8. A a na pozici třetí 8. C.

Gratulujeme všem výhercům i poraženým, protože ,,Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.“.

Moravcová Petra