Nejlepší odměna

se mi dostala letos na konci školního roku. Asi před měsícem mě opět kontaktovala jedna z maminek z mé bývalé třídy a ptala se, jestli letos opět budu s nimi a dětmi vařit. A protože taková nabídka se neodmítá, šli jsme do toho! Děti a rodiče z letošní 6. B se opět odpoledne sešli ve školní kuchyňce, aby připravili salát s kuřecím masem, palačinky s ovocem a domácí kopřivovou limonádu.

V teplém počasí byly všechny dobroty osvěžující a opravdu jsme si pochutnali. Během jídla jsme probrali všechny důležité věci. Poté už jsme jen uklidili kuchyň, popřáli si pěkné prázdniny a rozcházeli se domů. To nejhezčí přišlo na závěr:

“A budeme příští rok zase vařit? My už jsme přemýšleli, co bychom mohli dělat...”

Samozřejmě, za rok vaříme znovu!

Světlana Bartůňková