Tradiční spaní v družince

Už se stalo tradicí, že poslední víkend před prázdninami spíme ve školní družině. Letošním tématem byly „Disney pohádky“. Děti hned po ubytování čekala hra, kde hledaly dvojice Disney obrázků, které k sobě patří. Sněhurka a trpaslíci – to je jednoduché, ale věděli jste, že k Aladinovi patří třeba Jasmína? Naše děti to zvládly na výbornou. Večerní šipkovaná do Gránic, samozřejmě s Disney úkoly, byla zakončená opékáním špekáčků. Po návratu děti čekala TAJENKA s „ANIMÁKEM“, který se pouštěl na dobrou noc před spaním. Ráno po rozcvičce v pyžamech a vydatné snídani jsme si ještě udělali diskotéku s karaoke a moc jsme se při tom nasmáli. Takhle by měl začínat každý den. Můžete to zkusit o prázdninách.

Vaše paní vychovatelky