Strašidelná noc ve 4. B

Rozloučení se společně stráveným čtvrtým rokem školní docházky proběhlo v duchu strašidel. Žáci se začali scházet v odpoledních hodinách u školy a prožili napínavý večer a noc plnou zážitků a dobrodružství.

Nechybělo sportování v tělocvičně, společenské hry ve třídě a zhodnocení úspěchů, ale i neúspěchů v letošním roce. Zároveň jsme popřemýšleli o plánech do pátého ročníku, kterým naši společnou cestu vzdělávání završíme.

Největším zážitkem byla stezka odvahy noční školou. Soudím, že hlavní strašidlo splnilo svůj úkol na jedničku, protože výkřiky a pištění odvážlivců (i strašpytlů) se ozývalo jistě až do nejvyšších pater školní budovy. Po probuzení čekala na žáky poctivá snídaně, kterou připravila paní učitelka a maminky, které napekly sladké dobroty. Dopoledne jsme si ještě zpříjemnili osvěžující zmrzlinou.

Pochvala patří celé třídě, nejen za prožitou noc plnou zábavy, ale za celý parádní školní rok.

Krásné prázdniny všem!

4. B a Martina Mahdalová