Poslední dny ve 2. C

Všechny děti ve třídě udělaly za celý školní rok velký kus práce. Žáci získali spoustu nových vědomostí i dovedností a všichni si určitě zaslouží odpočinek během letních prázdnin. Než se ale rozjedeme na různé tábory, chaty, k babičkám a dědečkům, než letadlem odletíme k moři, stihli jsme v posledních dnech ve škole ještě spoustu práce. Uklidili jsme třídu a šatnu, sbírali odpadky v okolí školy, přestěhovali všechny pomůcky a vybavení do nové třídy, rozdali si obrázky a nové učebnice. Nemyslete si, že jsme jenom a pouze pracovali. Užili jsme si i spoustu zábavy. Hráli jsme bojovku v přírodě – šipkovanou, pohráli si na hřišti, kreslili, zpívali, vyhodnotili nejlepší žáky, rozdali knižní odměny, rozloučili se s žáky 9. tříd a před rozdáním vysvědčení si pochutnali na výborném zmrzlinovém pikniku.

Přejeme všem dětem krásné prázdniny plné dobrodružství a v září se na vás všechny budeme moc těšit!

 

Veronika Vrbová, Kateřina Jungová