Anglie hlásí nulové ztráty!

Máme všechny děti, batohy, peněženky a hlavně dobrou náladu. Počasí nám přeje, jídlo nám chutná, hlady nikdo vyloženě netrpí. J Vše probíhá podle plánu. Přežili jsme 24 hodin v autobuse, viděli přístav Southampton, odkud vyplouval Titanic, a přejeli odsud trajektem na Isle of Wight. Zde jsme navštívili letní sídlo královny Viktorie, Osbourne House. Včera jsme se procházeli kolem mystického Stonehenge a prohlédli si katedrálu v Salisbury. Dnes dopoledne se děti staly na chvíli regionálními novináři a v rámci výuky dělají rozhovory s místními obyvateli. Jsme zvědaví, jak se jim dařilo. Odpoledne se vypravíme do středověkého městečka Arundel, dle slov zdejších obyvatel jednoho z nejhezčích míst tady. Na programu toho máme ještě hodně, s dalšími novinkami z našeho putování se brzy ozveme! Zdravíme všechny maminky, tatínky, babičky i dědečky! J

Lengoši, Čechovci a Kelčata se svými velitelkami