Adaptační pobyt třídy 3. A a 5. C

Ve dnech 16. a 17. 5. se žáci ze 3. A společně se staršími kamarády z 5. C vydali na adaptační pobyt do Outdoor Rezort Březová. Paní učitelky měly trochu obavy, protože předpověď počasí na tyto dny nebyla příliš příznivá. Ale děti byly moc šikovné, statečně se popraly nejen s chladným počasím a občasným deštěm, ale i

s nástrahami programu Pandora. Vyzkoušely si spoustu zajímavých aktivit - skok do prázdna, lanový park, jízdu na raftech, horolezeckou stěnu, hledání tajemného kódu, který jim umožnil návštěvu strašidelného hradu Karlštejn, skoky na obří bublině, odvážní páťáci dokonce adrenalinový sjezd do rybníka a a noční stezku odvahy.

 

Téměř všichni pochopili, že pokud se budou navzájem podporovat a spolupracovat, dokážou překonat i náročné překážky.

 

Všem dětem patří velká pochvala!

 

5. C, 3. A, paní učitelky Veronika Kadlčíková a Radka Vicanová