Žák deváté třídy předvedl svůj talent na elektronickou kytaru v hodině hudební výchovy

V pátek odpoledne se v rámci hudební výchovy ve třídě devátého ročníku odehrála neobyčejná událost, která rozproudila emoce a nadšení mezi spolužáky. Talentovaný žák, Jakub Molík, předvedl své mistrovství na elektronickou kytaru, na kterou se sám naučil hrát ve svém volném čase. Jeho vystoupení zahrnovalo i zajímavou a poučnou prezentaci. Přítomní spolužáci byli ohromeni Jakubovým talentem a zapálením pro hudbu. Bylo úžasné vidět, jak se Jakub ponořil do své prezentace a vystoupení s takovou vášní a energií. Jeho hra na kytaru nás všechny nadchla. Jakubův výkon nebyl pouze přehlídkou jeho hudebních dovedností, ale také přinesl prospěch celé třídě. Svojí prezentací obohatil hodinu hudební výchovy a také podnítil další zájem o hudbu a umění mezi spolužáky.

Děkujeme Jakubovi za jeho skvělý výkon a těšíme se na další inspirativní okamžiky v hodině hudební výchovy.

9. C a Eva Staňková

Jakub Molík