Vánoční akademie 20.12.2023

Nadšení a radost z vánočního vystoupení žáků prvního stupně naplnilo naši školu po dlouhé době. Po mnoha týdnech příprav a tréninků se děti konečně představily svým rodičům, učitelům a spolužákům ve skvělém vánočním představení. Celý sál byl zaplněn očekáváním, jak se děti poprvé postaví na jeviště a ukáží své umění, a nemohly jsme být pyšnější. Naše malé hvězdy zazářily v různých scénkách, které plnily sál smíchem, radostí a dojetím.

Viděli jsme tanečníky, zpívání vánočních koled, módní přehlídku, sportovce a mnoho dalšího. Bylo úžasné sledovat jejich sebevědomí a radost ze scény.

Děkujeme všem žákům, učitelům a rodičům za jejich úsilí a podporu při přípravě tohoto nezapomenutelného večera.

Přejeme Vám všem krásné vánoční svátky plné lásky, radosti a šťastných okamžiků.

Vrbicová, Malečková