Den otevřených dveří a 5. C

Den 12. 12. 2023 nás trochu vytrhl z běžných denních činností, mohli jsme totiž ve škole přivítat rodiče našich dětí.

Věděli jsme, že se jim u nás bude líbit, protože škola je nyní nádherně vyzdobená doslova pohádkovými předvánočními motivy, které perfektně vytvořily děti naší školy.

Abychom tuto atmosféru ještě trochu víc umocnili, nachystali jsme s žáky drobné vánoční pohoštění – vánočku, linecké cukroví a čaj vonící skořicí.

To, že se rodičům takto připravená akce naší školy líbila, je vidět z jejich nadšených reakcí. Tyto vzkazy nás velice potěšily, tudíž bychom se rádi o ně s vámi podělili.

„Malá ochutnávka z dnešního dne otevřených dveří"

Milé hostesky s krásným úsměvem a nadšením nabízely hned mezi dveřmi občerstvení, pedagogický doprovod bděl nad organizací a informovaností, kreativní a inspirativní výrobky umocnily umělecký zážitek, a hlavně nádherné a skoro jako živé rybky s milým stromečkem, které naše dětičky vytvořily a lemují spojovací chodbu, zahřály u srdce.

Tuto předvánoční atmosféru jsme doladili zasednutím do lavic s fajn třídou, paní učitelkou a přítomnými rodiči.

Přijďte zkouknout, fakt máme super třídu i školu!

Dobré a sladké ráno, moc děkuji za nadýchanou a voňavou snídani. Vánočka mňamózní, cukrovíčko křupavé a čaj vánočně voňavý. Moc děkuji!

Mějte hezký den!

Toto je ta nejlepší odměna za naší práci.

Všem přejeme krásný a pokojný adventní čas.

Radka Vicanová a 5. C