2023 Tvoření s předškoláky

Pondělní dopoledne navštívili žáci z 5. B naše malé předškoláky ve školce na Slovenské.

V předvánočním čase využili příležitosti a budoucím školákům pomáhali vyrábět kapříka. Společnými silami kapra vystřihli, vybarvili a ozdobili šupinami. Někteří byli natolik šikovní, že stihli ozdobit obě dvě strany a mohli si tak odnést krásný výtvor domů a potěšit maminky.

Společně se staršími spolužáky dokázaly děti ještě napsat dopis Ježíškovi, sepsaly všechna přání a touhy na Vánoce, povyprávěly si o vánočních zvycích v jednotlivých rodinách. Všechny děti si dopis Ježíškovi zručně samy podepsaly, tak věříme, že se jim jejich přání splní.

Na závěr si předškoláci a páťáci zatančili na známé dětské písničky a všichni si společně strávený čas náramně užili.

Veselé Vánoce přejí žáci 5. B a Drahomíra Tunková