2023 Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Středeční odpoledne patřilo šikovným žákům 2. stupně, kteří poměřili své síly v olympiádě v anglickém jazyce ve 2 kategoriích, a to 6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník. Žáci se v prvním kole museli popasovat s poslechem. Do další části už pokračovali ti nejúspěšnější. Tam je čekalo představení se porotě, rozhovor na vylosované téma a popis obrázku. Jednoduché to porotci při rozhodování neměli, ale nakonec se shodli na tomto pořadí:

1. kategorie

1. místo Denis Zifčák (6. B)

2. místo Iveta Podolská (6. A)

3. místo Šimon Lomský (7. C)

2. kategorie

1. místo Nina Nekvasilová (9. B)

2. - 3. místo Lucie Zvonková (9. B), Albert Kolařík (8. D)

Moc děkujeme všem účastníkům olympiády za předvedené výkony a budeme držet Nině a Denisovi pěsti v okresním kole.

Učitelé AJ: Lengálová, Kelčová, Moravec, Polák