Čertovské pokusy s MŠ

Dne 4. 12. jsme přivítali malé hosty z MŠ Pražská. Děti přišly plné energie a zvědavosti, a my jsme pro ně připravili něco opravdu speciálního – úkoly a pokusy zaměřené na čertovskou tématiku.

Při praktických úkolech jsme zapojili jejich zručnost, kreativitu a tvořivost. Děti si mohly vytvořit ohnivou malbu na obličeji Mikuláše, který jim ukázal svůj úsměv. Ti statečnější si vyzkoušeli pokus s hořícími bublinami na své ruce. Za šikovnost a statečnost si všichni odnesli nejen medaile, ale i drobný dáreček a sladkost.

Děti si užily nejen zábavné a vzrušující aktivity, ale také si vytvořily nová přátelství s našimi žáky. Pro některé to byla první zkušenost s ohněm a my jsme byli rádi, že jsme mohli tuto chvíli sdílet s nimi.

Doufáme, že při příštím setkání se skupinou malých objevitelů budeme společně objevovat fascinující svět vědy.

Jarmila Olejníková a žáci 8. A a 8. B