7. C ve školce

Naše třída si připravila program pro školku, která sídlí na ulici Slovenská. Program zahrnoval sedm stanovišť s pohádkovou tématikou. Každé stanoviště si připravili dva žáci, zbylých pět doprovázelo děti k jednotlivým úkolům. Úkoly to nebyly jen tak ledajaké, děti musely například poznat pohádku podle emoji, projít stezku se zavázanýma očima jako Bystrozraký, nakrmit Otesánka, mohly si také vyrobit vlastní pohádkovou samolepku. Nechyběla opičí dráha, která ukončila všechnyúkoly. Po zábavě venku jsme se všichni přesunuli do budovy školky, kde proběhla ještě jedna aktivita. Ta spočívala v hádání pohádky podle pohádkové znělky. Poté jsme se s dětmi rozloučili a vrátili se zpět do školy, tam jsme program zhodnotili. Všem se moc líbil.

Leona Dušková, Karolína Kundrátová ze 7. C

foto: Vanessa Hurtová