Kaskada Race 2023

V pátek 6.10. se žáci naší školy zúčastnili překážkového závodu Kaskáda Race. V prostředí Vranovské pláže byla pro závodníky nachystaná trať o délce 1 km s různými překážkami. Nezvládnutí překážky znamenalo 15 trestných angličáků. Celkem naši školu reprezentovalo 19 sportovců z tříd druhého stupně.

V sestavě - Oliver Jakeš, Milan Chvaja, Adela Medková a Ella Verčimáková se v kategorii starších podařilo umístit na krásném 3. místě!

V jednotlivcích se v mladší kategorii umístil Matěj Šenekl na 2. místě z 87 závodníků. Tento výkon dokázal překonat Oliver Jakeš, který s časem 9:31 vyhrál v konkurenci 58 chlapců starší kategorii.

Všem žákům gratulujeme za předvedené výkony a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Martin Moravec