Slavnostní předávání certifikátů Cambridge 2023

Žáci naší školy byli v úterý 26.9. pozváni na Městský úřad ve Znojmě ke slavnostnímu předání certifikátů Cambridge.

Certifikáty jim byly vystaveny na základě úspěšného složení Cambridge zkoušek, které proběhly na jaře.

Pan ředitel PaedDr. Pavel Trulík slavnostní setkání uvedl, vyjádřil svou radost z toho, že máme na škole tak šikovné žáky, poděkoval rodičům za podporu a paní učitelkám za přípravu žáků.

Pan místostarosta Mgr. Jan Blaha dětem pogratuloval, zeptal se jich, zda zkoušky byly pro ně obtížné, popřál jim hodně štěstí a úspěchů v dalším studiu a poté si děti již přebraly z jeho rukou své certifikáty.

Velice gratulujeme těmto žákům:

5. B: Petra Plhoňová, René Ritter

5. C: Mia Culková, Robin Šlesingr

6. A: Tomáš Juhaňák

6. B: Dennis Zifčák

6. C: Anna Šindlerová

7. A: Anna Červenková, Marie Jordánová, Eliška Škaroupková, Klára Vojancová, Vojtěch Tržil

7. C: Karolína Kundrátová, Leona Dušková

7. D: Šimon Havel