Přespolní běh 2023

úterý 26. 9. 2023 se konalo okresní finále AŠSK v přespolním běhu. Letošního ročníku se zúčastnilo rekordních šestnáct škol. Závod je rozdělen do čtyř kategorií a naše škola ve všech startovala. Dívky i chlapci podali výborné výkony a v obrovském startovním poli se velice pěkně prosadili.

Mladší chlapci: 8. místo (Hricák Michal, Štola Samuel, Dubovský David, Pláněk Ondřej, Hotový Filip, Nguyen Tuan Anh)

Starší dívky: 4. místo (Milecová Veronika, Jakešová Natasha, Kuderová Tereza, Verčimáková Ella, Němcová Alžběta, Kučerová Natálie)

Starší chlapci: 2. místo (Pavelčík Marek, Pospíšil Matyáš, Jakeš Oliver, Chvaja Milan, Štaffa Šimon, Nahodil Václav)

Mladší dívky: 1. místo (Křenecká Anna Marie, Růžičková Petra, Hlávková Natálie, Rykrová Lucie, Březinová Kateřina, Čírtková Kateřina)

Mladší dívky si prvním místem vybojovaly postup do krajského finále. Pořadatel také vyhlásil a ocenil jednotlivé vítěze. Naše Veronika Milecová suverénně vyhrála kategorii starších dívek.

Všem patří pochvala za výkon a poděkování za reprezentaci školy.

Petr Konečný