2023 Poslední týden v 1. C

V posledním týdnu školního roku jsme toho prožili opravdu hodně a především jsme si vše nádherně užili. Týden jsme zahájili sportováním na školním hřišti. Proběhlo také vyhlášení nejlepších žáků ve třídě. Ti nejšikovnější dostali knižní odměnu, ale malý dárek byl připraven pro všechny, protože každý v něčem vyniká a pochvalu zaslouží každý. Výlet ke Spálenému mlýnu a příprava zmrzlinového poháru ve školní kuchyňce byla další krásná odměna. A závěr týdne patřil rozdávání vysvědčení. Všichni prvňáčci zaslouží velkou pochvalu za svoji celoroční přípravu a snahu, mají za sebou neskutečně velký kus práce a za to si prázdniny určitě zaslouží.

Chtěli bychom velmi poděkovat za krásné květiny, dárečky a milá slova od Vás. Je to pro nás motivace k další práci. Přejeme všem krásné prázdniny, mnoho společných chvil a prožitých dobrodružství.

Děkujeme!

Veronika Vrbová, Karolína Pirožková