2023 Výlet do Březové a 3. B

Škola čar a kouzel na Březové byla založena ve 14. století největšími kouzelníky své doby, známými pod jmény Maluňa Kakoňa, Střežimír Škoděj, Luna Žablata a Chlumata Vlkan.

Studenty do svých řad vybírali velmi přísně a rozdělovali je dle jejich schopností, hodnot a nadání do čtyř kolejí, pro které se vžil název dle jejich zakladatelů.

Menší skupinky dětí mezi sebou soutěží o to, která se stane nejlepším studentským týmem čarodějnické školy. Týmová spolupráce, důvtip, odvaha, přemýšlení ale i obratnost vedou k úspěchu při zdolávání unikátních atrakcí. Společně nás čekala návštěva zbojnického hradu Sherwood, strašidelná věž Karlštejn, velký středověký okruh lanového centra, bongo, vzduchové trampolíny a pirátská vesnice s dokonalým bludištěm.

Není divu, že nám uprostřed dne pěkně vyhládlo a slupli jsme připravený oběd jako malinu. Nechybělo ani občerstvení a zmrzka.

Výlet byl super!

Děti a paní učitelka ze 3. B