Angličtina od dětí pro děti

Na čtvrtek 8. 6. 2023 jsme s p. uč. Y. Krejčovou připravili pro děti ze třetích a jedné čtvrté třídy projektový den. Jak je známo, nejlépe se učí na čerstvém vzduchu, proto jsme se vydali do zeleně v blízkosti naší školy. Rozdělili jsme se do dvojic a každá dvojice měla připravenou aktivitu na jedno téma například zvířata, lidské tělo, oblečení, hračky apod.

Soutěžící děti obcházely jednotlivá stanoviště, kde jsme si pro ně nachystali různé úkoly. Po správném splnění zadaného úkolu dostávaly razítka na kartičky, které obdržely na začátku hry. S dětmi jsme si nejen hráli, ale také povídali a užili si zábavu. Často jsme se s nimi zasmáli.

Vítězná skupinka dětí obdržela sladkou odměnu. Aby nebyly ostatní děti smutné i pro ně se našla sladká drobnost. Všichni jsme si projektový den užili.

1. skupina anglického jazyka 8. B a p. uč. Y.Krejčová