Úniková hra se ZŠ náměstí Republiky

Již potřetí nás v letošním školním roce navštívili žáci ze ZŠ Náměstí republiky, pro které byla připravena úniková hra.

Protože se s touto formou opakování učiva setkali poprvé, byla jim vysvětlena pravidla a pak již byli vrženi do útrob naší přírodopisné učebny, která byla přetvořena na temnou hrací místnost.

Po rychlém zorientování již žáci začali nacházet první stopy a indicie, které jim umožňovaly splnit úkoly a následně se pomocí otevření zámků posunout blíž k úniku. Téměř absolutní tma, realistické zvuky a lekavé momenty, které si vzali na starost žáci naší školy, pouze stupňovaly napětí a umocňovaly zážitek.

Všichni zvládli z místnosti uniknout ve stanoveném čase a nám nezbývá než poděkovat žákům za vzornou práci a perfektní zvládnutí hry.

Jarmila Olejníková