Úspěch ve 2. B

Dne 5. 6. se na našem školním hřišti konal Běh pro radost. Z každé třídy byli vybráni vždy 4 kluci a 4 děvčata. Naše třída závodila spolu s 2. A a 2. C. Začali jsme nejprve společnou rozcvičkou. Naše trať měla 2 překážky a soupeři byli opravdu silní! 3 – 2 – 1 START! Zbytek třídy napjatě a nahlas fandili. Nevěříme vlastním očím! Kluci z naší třídy obsadili hned první tři místa. Na 1. místě se umístil Kubík Burdel, na 2. místě Jiřík Novotný a hned za ním na 3. místě Lubošek Grillowitzer. Velký úspěch měly i naše děvčata! Na 1. místě se umístila Thea Nekulová (žákyně 2. C), 2. místo si zasloužila Nikolka Laciná a 3. místo Anička Kňazovčíková. Co dodat? Jsou to naše velké šikulky! Tyto velké úspěchy byly zakončeny krásným vyhlášením našich vítězů a velké dík patří skvělým organizátorkám Světlaně Bartůňkové a Drahomíře Tunkové. Náš den ale ještě neskončil, pokračoval ve třídě a děti měly možnost spolu soupeřit v dámě, šachách či piškvorkách.

Šikulky z 2. B a Soňa Smržová