2023 Plagiátorství povoleno

Nevíte, co je plagiátorství? Naši žáci druhého stupně už to ví zcela jistě díky soutěži, která probíhala minulý týden. Cílem bylo co nejlépe napodobit přebal jakékoliv knihy. Děti napříč celým druhým stupněm využily naplno svou fantazii a mnozí svým dílem velice překvapili.

Nejlépe se do role výtvarníka knižní obálky vžil Tomáš Bekeč z 8. B, jehož napodobení díla My děti ze stanice ZOO mu přineslo celkové vítězství. Na druhém místě skončila Natálie Kučerová z 8. B společně s Adrianou Pánkovou ze 7. B, třetí místo pak patří Anděle Zoblivé z 9. C. Ovšem i ostatní výtvory zářily kreativitou. Děti vzaly výzvu velmi vážně a určit tři vítěze bylo nesmírně těžké. Pokud chcete vidět všechna díla, běžte se podívat do druhého patra.

Erika Konvalinová