2023 Den dětí v 1. A

Děti, mám nápad, co si dnešní den udělat trošku jinak? Co kdyby paní učitelka zasedla do školních lavic a výuku by předala dětem? Zkusila jsem se ráno zeptat dětí a odpovědí bylo hurónské anooooooo! A tak tedy za katedrou v 1. A dnes byly děti. Sára Čírtková skvěle vedla český jazyk, Sebastian Žíroš trpělivě vysvětloval dětem česká přísloví, Honzík Matola perfektně zvládl výuku matematiky, Lili Korim názorně předvedla, jak si poradit s psacím tvarem písmenka F. Zahanbit se ovšem nenechali ani ostatní vyučující, myslím, že mám ve třídě skvělé nástupce. Po výuce hlavních předmětů následoval turnaj ve florbale s chlapci z 1. C, děvčátka si zase vyzkoušela bezva překážkovou dráhu. Na závěr pak přišla odměna v podobě nanuků a drobných sladkostí. Dnešní den nám rychle utekl a opravdu se povedl. Přejeme všem dětem pohodový sváteční den plný smíchu, tak jak tomu bylo u nás v 1. A. 

Sylva Česneková