Projekt - Foto

Po koronavirové pauze se opět vrátila tradice našich deváťáků, a to je focení fotek.

Letošním tématem byl odraz. Někteří fotili odraz vody, okna, mobilů nebo zrcadla. Každá třída měla za úkol jiné téma. Například 9. A měla za úkol vyfotit odraz školy, zato 9. B se vydala do města. Jejich mottem je „ Znojmo, vidím tě dvojmo, aneb Znojmo v zrcadle“. Další skvělé motto měla 9. C, a to „ Nejen člověk, ale i zvířata a rostliny se potřebují upravit“. Chcete vědět jedno malé tajemství? Všechny tahle motta vymysleli žáci 9. A. Samozřejmě sranda, hihi. Málem bychom zapomněli na žáky 9. D, kteří se vydali k vodě. Možná se i vykoupali, ale to bohužel nevíme. Focení nás bavilo a doufáme že tahle tradice bude nadále pokračovat.

Viktorie Koudelová a Natálie Plánková