Zajíc Felix ve 2. B

Ve 2. B se zastavil na návštěvu velikonoční zajíček Felix, který si připravil pro děti spoustu tematických úkolů spojených s Velikonocemi.

V pondělí nám nechal ve třídě velikonoční vajíčka, která ale nebyla jen tak obyčejná. Díky nim jsme si mohli procvičit v češtině tvrdé a měkké slabiky. Nezapomněl ani na matematiku a nechal nám ve třídě kraslice s násobilkou. V úterý nám do třídy donesl další bojové úkoly. Pro tentokrát připravil týmovou práci ve skupinkách, kdy nám zajíček nachystal pět stanovišť a úkolem zvolených kapitánů družstev bylo úspěšné plnění všech jeho zadaných bojovek. Děti se pustily s chutí do práce a vše hravě zvládly! Ve středu jsme měli krásný barevný den. Děti došly do školy buď v modré, zelené či fialové barvě. Na závěr dne nás ještě zajíček Felix provedl všemi velikonočními tradicemi a nyní se už děti mohou těšit na velikonoční prázdniny!

2. B a Soňa Smržová