Plavu si.........

…a jde mi to skvěle.

Na předposlední lekci plaveckého výcviku nám to šlo opravdu báječně. Děti ze 3. B a 4. B tento týden absolvovaly jedny z posledních pravidelných temp, doplňovaly si chybějící disciplíny na mokré vysvědčení, které je čeká příští týden.

V programu nechyběla diskotéka, super obří vodní most, potápění, ukázkové šipky, soutěže a závody nejlepších plavců. Své dovednosti poměřili všichni mezi sebou navzájem a na stupních vítězů se objevili zástupci nejen ze čtvrté třídy, kteří plavou již druhým rokem, ale i šikovní a zdatní třeťáci.

Všichni plavci zaslouží velikou pochvalu za úžasný pokrok, který se jim v rámci školního plavání podařil.

Společně už se těší na léto, kde své plavecké dovednosti uplatní v praxi na svých prázdninových cestách při vodních sportech a letní zábavě.

Paní učitelky a děti ze 3. B a 4. B