2022 Olympiáda z anglického jazyka

Už víme, kdo nás bude reprezentovat v okresním kole olympiády z anglického jazyka! Školní kola obou kategorií se pyšnila hojnou účastí, za což patří všem zúčastněným velký dík. Nejlepší v kategorii žáků 8. a 9. tříd byla Nina Nekvasilová z 8. B. Měla bezchybný poslech a přesvědčila zároveň bohatou slovní zásobou a velmi milým a kultivovaným ústním projevem. Na druhém místě skončil Ondřej Turek z 9. A, třetí místo míří rovněž do 9. A k Martinu Bouzkovi.

V kategorii mladších žáků 6. a 7. tříd předvedla nejlepší výkon Vanesa Ritter ze 7. B. Hned za ní se umístil její spolužák Matyáš Pospíšil. Třetí místo patří Anně Červenkové z 6. A.

Výhercům moc gratulujeme a Vanese a Nině přejeme hodně štěstí v okresním kole soutěže! Budeme vám držet pěsti, holky!

Radomíra Kufová, Markéta Lengálová, Veronika Kelčová, Martin Moravec