Vůně jehličí

Včera celou školu prostoupila vůně Vánoc, nebo přesněji vůně jehličí. A nebylo to jen tradiční vánoční výstavou. Včera totiž tvoření čekalo i na šikovné ruce z řad kreativců na 2. stupni. A abychom se sami netrápili, pozvali jsme si na pomoc skutečné odborníky. Studenty oboru Zahradník z SOU Dvořákova. Přišli vybaveni nejen svými znalostmi a zkušenostmi, ale také připraveným materiálem, ze kterého pod rukama nadšených tvůrců brzy vznikly svícny na vánoční stůl. Na adventním věnci už zbývají jen dvě svíčky a pak už to přijde! Nejkrásnější svátky v roce, jež si mnozí z nás zpříjemní vlastnoručně vyrobenou dekorací. Velký dík patří budoucím zahradníkům za jejich pomoc a samozřejmě paní učitelce Šinoglové, vedoucí jejich praxe. Děkujeme a přejeme klidné dny vonící jehličím.

Kroužek šikovných rukou