Milá návštěva malých

V minulých týdnech jsme se mohli několikrát potkat s malými návštěvníky z MŠ Pražská 80 na naší škole. Nyní předškoláci, a možná i budoucí naši školáci se přišli podívat do naší školy a při té příležitosti navštívili odbornou učebnu pěstitelských prací a skleník. Zde jsme měli pro děti připravené malé sazeničky kopretin, které si zasázely. Ač malí, tak šikovní, zvládli to všichni. Teď je zase naším úkolem v hodinách pěstitelských prací se o nové sazeničky starat tak, abychom je dětem na jaře předali v plném květu a ty je věnovaly jejich maminkám ke Dni matek - a to byl i další cíl návštěvy dětí z mateřské školy. Bylo vidět, jak se jim u nás líbilo, radost v jejich očích to jen potvrzovala, jak je práce bavila a všichni byli spokojení. Děkujeme.

Ivo Stibůrek