Nový pan učitel ve 2. A

Děti ze 2. A velmi baví předměty výtvarná výchova a pracovní činnosti. Nejvíce je asi má rád Dan Vrbica, který umí skládat z papíru úžasné věci : paní učitelce a děvčatům složil kabelku, klukům hravě vyrobí meč a k halloweenské výzdobě přispěl krásnými papírovými pavouky. Někdy i paní učitelka žasne, co všechno Dan dovede. Proto se spolu domluvili a na poslední hodinu pracovních činností si vyměnili role.

Pan učitel Dan si pro děti připravil skládání jednoduchých papírových zvonečků. Dětem ukazoval krok za krokem správný postup při skládání, obcházel celou třídu, kontroloval práci, chválil a pomáhal, když se něco úplně nedařilo. Pod jeho vedením všichni zvládli složit zvoneček, který bude sloužit jako ozdoba větviček na připravované vánoční výstavě. Proto ve fotogalerii nenajdete výsledný výrobek, abychom Vás neochudili o překvapení. Přijďte se všichni podívat!

Veronika Kadlčíková, pan učitel Dan a třída 2. A