Školní halloweenská stezka

„To bylo skvělé!“

„Trochu jsem se bál!“

„Hele, tamhle leží kostra! Uau!“

„My se vůbec nebojíme! Júúúúúú, co je to……áááá?“

„Mami, kup mi prsty! Říkala Míša, že jsou moc dobré!“

Tyhle a další „hlášky“ se spolu s výkřiky ozývaly v úterý 25.10. v podvečer celou školou i jejím okolím.

Konala se strašidelná Halloweenská stezka, kterou pro děti připravily učitelky 1. stupně, asistentky a vychovatelky.

Stezka byla doplněná spoustou nádherných vydlabaných dýní, které děti přinesly den předem. Sešlo se jich opravdu rekordní počet – 76. Byly tak krásné, že z nich byli všichni ve škole „paf“ , a také rodičům se moc líbily, když si je při pití kávičky či čaje a konzumace „strašidelných“ dobrot v našem školním bufetu, které pro ně napekly učitelky školy, prohlíželi.

Dětí se zúčastnilo asi 320 a nejméně tolik rodičů či prarodičů nebo starších sourozenců.

Během celé akce se na různých místech objevovala i strašidla, za která se převlékli žáci naší školy: z 8. B: Lucka Radkovská, Žaneta Fuchsová, Katka Bohdálková, Antonie Kuglerová, Katka Swobodová a z 9. C Vanda Hibnerová a Jan Malačka. Jelikož byli naprosto skvělí a děti se jich hodně bály, splnili svůj úkol a moc jim děkujeme.

Doufám, že si to všichni náležitě užili, protože to je důvod a motivace pro nás pedagogy, vychovatelky, asistentky, proč nezůstat doma a tyto akce pro děti a jejich rodiče připravit a pořádat.

Kufová Radka